Neden Biz

Firmamız uzun yıllara dayanan tekstil tecrübesini 2015 yılında E-Ticaret sistemine aktararak     Türkiye’ nin ilk Toptan Bayan Giyim platformu olmuştur .

Ülkemiz adeta tekstil cennetidir. Türk ürünlerinin Dünya’ nın her noktasında satışta olması ülkemiz adına gurur vericidir.   

Zamanın kıymetini artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Mağazanıza yeni ürün tedarik etmek için saatlerce gezmek, yol ve konaklama ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız. Yaklaşık 10.000 adet farklı ürün bulunan sayfamızdan tarzınıza uygun olanları bulabilmek saatlerinizi almaz. Üstelik mesai saatleri dışında da rahatça sayfamızda dolaşabilir, yeni ürünlere göz gezdirebilirsiniz.

Günlük 100 – 500 arası yeni ürün sayfamıza yüklenmektedir. Yeni ürünlerden haberdar olmak için Whatsapp grubumuza eklenme talebinizi bize ulaştırabilir, daha çok seçenek için sayfamızdaki  https://www.toptanmoda.net/yeni-eklenenler/ linkini sıkça takip edebilirsiniz.

Kredi kartınıza taksit seçeneği ile (9 taksit vade farkı uygulanmaktadır) alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri temsilciniz sorularınızı en hızlı şekilde yanıtlamaktadır.

Sosyal medya aracılığı ile ya da evinizden dahi ürünlerimizin satışını yaparak hızlıca ek gelir elde edebilirsiniz.

Bütçenizi çok daha kolay yönetebilir, ekstra maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız.

Süreklilik , modayı yakından takip eden yenilikçi ruhumuz, teslimattaki hızımız nedeni ile de mağazanıza ürün tedariği kolaylaşmış olmaktadır.

Öneri, dilek ve şikayetlerinizi iletmeniz gelişimimize katkı sağlamaktadır. Lütfen paylaşmaktan çekinmeyiniz.